Mládežnické MČR U15 výběrů krajů

Mládežnické MČR U15 výběrů krajů

Koncem ledna se uskuteční Mládežnické mistrovství České republiky krajských výběrů kategorie do 15 let v Karlovarském kraji. Turnaj se bude konat od 23. do 26. ledna v Karlových Varech a v Chebu. 

Krajské mistrovství probíhá každoročně – v sudých letech pod hlavičkou Olympiády dětí a mládeže, v lichých jako samostatný turnaj.

Turnaj je určený hokejistům ročníku 2004, kteří v létě nastoupí do reprezentace U16. Základní skupinu A a závěrečné boje o medaile hostí Karlovy Vary, skupinu B pak Cheb.

Formát turnaje je jasný: 14 účastníků je rozdělených na dvě poloviny, v prvních třech dnech turnaje se ve skupinách utkají systémem každý s každým. Vítězové skupin si to přímo rozdají o zlato, druhé týmy o bronz.

Rozdělení do skupin

Skupina A (KV Aréna):
Moravskoslezský kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Středočeský kraj
Jihomoravský kraj
Liberecký kraj
Karlovarský kraj

Skupina B (Zimní stadion Cheb):
Hlavní město Praha
Královéhradecký kraj
Ústecký kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj

Rozpis MMČR krajů U15

Středa 23. ledna

Skupina A (Karlovy Vary):
09:00 Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj
10:45 Kraj Vysočina – Liberecký kraj
12:30 Zlínský kraj – Jihomoravský kraj
14:15 Středočeský kraj – Karlovarský kraj
16:00 Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina
17:45 Liberecký kraj – Zlínský kraj
19:30 Jihomoravský kraj – Středočeský kraj

Skupina B (Cheb):
09:00 Hlavní město Praha – Pardubický kraj
10:45 Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj
12:30 Ústecký kraj – Jihočeský kraj
14:15 Plzeňský kraj – Pardubický kraj
16:00 Hlavní město Praha – Královéhradecký kraj
17:45 Olomoucký kraj – Ústecký kraj
19:30 Jihočeský kraj – Plzeňský kraj

Čtvrtek 24. ledna

Skupina A (Karlovy Vary):
09:00 Kraj Vysočina – Karlovarský kraj
10:45 Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj
12:30 Středočeský kraj – Liberecký kraj
14:15 Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj
16:00 Kraj Vysočina – Zlínský kraj
17:45 Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj
19:30 Liberecký kraj – Jihomoravský kraj

Skupina B (Cheb):
09:00 Královéhradecký kraj – Pardubický kraj
10:45 Ústecký kraj – Hlavní město Praha
12:30 Plzeňský kraj – Olomoucký kraj
14:15 Pardubický kraj – Jihočeský kraj
16:00 Královéhradecký kraj – Ústecký kraj
17:45 Hlavní město Praha – Plzeňský kraj
19:30 Olomoucký kraj – Jihočeský kraj

Pátek 25. ledna

Skupina A (Karlovy Vary):
09:00 Liberecký kraj – Moravskoslezký kraj
10:45 Zlínský kraj – Karlovarský kraj
12:30 Středočeský kraj – Kraj Vysočina
14:15 Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj
16:00 Karlovarský kraj – Liberecký kraj
17:45 Zlínský kraj – Středočeský kraj
19:30 Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina

Skupina B (Cheb):
09:00 Olomoucký kraj – Hlavní město Praha
10:45 Ústecký kraj – Pardubický kraj
12:30 Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj
14:15 Hlavní město Praha – Jihočeský kraj
16:00 Pardubický kraj – Olomoucký kraj
17:45 Ústecký kraj – Plzeňský kraj
19:30 Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj

Sobota 26. ledna (Karlovy Vary)

09:00 zápas o 3. místo (A2 – B2)
11:00 finále (A1–B1)
13:00 slavnostní ceremoniál – předávání cen